RK73H1ETTP3244F
Mfr.Part #
RK73H1ETTP3244F
Description
RES 3.24M OHM 1% 1/10W 0402
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Package / Case :
0402 (1005 Metric)
Power (Watts) :
0.1W, 1/10W
Resistance :
3.24 MOhms
Supplier Device Package :
0402
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±1%